Stolarnia MAZUR
Sęk w tym, że kochamy drewno.

e-mail: czeslaw_mazur@wp.pl

Szarowola 123,
Tomaszów Lubelski 22-600

Etapy współpracy

Zobacz jak pracujemy

Pierwsze spotkanie
01

Pierwsze spotkanie

 

Pierwsze spotkanie odbywa się u nas w biurze.

Jeśli mają Państwo gotowy projekt mebli, zdjęcia inspiracji prosimy o zabranie ich ze sobą. W przypadku nieposiadania projektu wystarczy, że zrobią Państwo szkic pomieszczenia i jego przybliżone wymiary, uwzględniając: (okna, drzwi, wszelkiego rodzaje instalacje). Projektant zapozna się z Państwa oczekiwaniami i zaproponuje wstępną propozycję/aranżację mebli. Po kilku dniach projekt będzie można obejrzeć na komputerze oraz przedstawimy Państwu przybliżony kosztorys.

Pomiar
02

Pomiar

 

Jeśli zdecydują się Państwo na nasze usługi, projektant odwiedza Państwa mieszkanie, aby dokładnie wymierzyć pomieszczenie. Na tym etapie pobieramy kaucję w wysokości 250zł (przy końcowym rozliczeniu kaucja odliczana jest od całości zamówienia).

Projekt
03

Projekt

 

Następnym etapem jest praca nad ostatecznym projektem. Pomagamy w wyborze najlepszego rozwiązania, doborze materiałów i kolorystyki mebli.

Projekt
04

Realizacja, montaż i rozliczenie

 

Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów i zaakceptowaniu przez Państwa projektu, pobieramy zaliczkę w wysokości 30% wartości zamówienia na wykonanie mebli. W ustalonym terminie przystępujemy do montażu. Po całkowitym ukończeniu prac pobieramy pozostałą kwotę i wystawiamy fakturę VAT.